Madeleine Pyk färglitografi

476294

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen mot grå bakgrund, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (8 bud)
3397248
3397078
3397076
3397075
650
3396901
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.