Jockum Nordström färglitografi

476293

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad Jockum, 174/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm

Oramad

Kundcenter

Budhistorik (17 bud)
3394750
5 000
3394749
4 800
3394748
4 600
3394747
4 400
3394746
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.