Madeleine Pyk färglitografi

476292

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (16 bud)
3398672
3398539
3398222
950
3398221
900
3398220
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.