M Pyk Slussen

476291

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen mot gul bakgrund, signerad och numrerad 108/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm; oramad

Konst, Grafik, Stockholmiana

Rum 9, Vagga 2

M Pyk Slussen
Budhistorik (10 bud)
3400062
3400060
3399597
3399322
950
3399249
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.