Peter Dahl

476290

PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Peter Dahl
Budhistorik (13 bud)
3398670
1 300
3398548
3398543
3398542
950
3398541
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.