Yrjö Edelmann paket

476289

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Yrjö Edelmann paket
Budhistorik (4 bud)

3392316
3390504
600
3390503
550
3389673
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.