Claes Caspersson

476288

CLAES CASPERSSON (född 1953): Sommaräng, signerad och daterad Claes Caspersson 111/250, färglitografi, bildmått ca 69x54 cm

Tavelvagn 32

Claes Caspersson
Budhistorik (3 bud)

3395972
450
3398113
3395972

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.