Anders Hultman Tour de France

476287

ANDERS HULTMAN (född 1945): "Tour de France", Dansande par, signerad, 221/290, färglitografi, ca 40x45 cm

Fack 24

Anders Hultman Tour de France
Budhistorik (4 bud)

3398798
700
3398378
3391363
3390166

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.