Lars Norrman Båt vid strand

476284

LARS NORRMAN (1915-1979): Båt vid strand, signerad Lars Norrman, 66/310, färglitografi, bildmått ca 50x62 cm

Tavelvagn 26

Lars Norrman Båt vid strand
Budhistorik (6 bud)
3396907
550
3395633
500
3396906
450
3395633
3395343

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.