Jens Konradsson Tango

476283

JENS KONRADSSON: "Tango", signerad och numrerad í trycket 11/90, tryck på glasskiva/glasobjekt, med belysning, Glasvision, ca 70x52 cm

I originalförpackning, nyskick, svart ram med bylysning medföljer

Konst, Grafik, Glas, Diverse

Rum 11

Jens Konradsson Tango
Budhistorik (7 bud)
3398035
3397972
1 700
3397412
1 600
3397112
1 300
3395659

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.