Folke Lind

476033

FOLKE LIND (född 1931): Torso, olja på duk, signerad och daterad 1969, F Lind, 49x60 cm

Ev ngt missfärgad i ö h sida

Geijersgatan 14, Göteborg

Folke Lind

Budhistorik (2 bud)

3401396
500
3393512

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.