Josef Schibli

476030

JOSEF SCHIBLI (född 1925): "Kulturfragment 3", färglitografi, signerad, numrerad 13/175, ca 65x49 cm

Fack 26

Josef Schibli
Budhistorik

2017-08-05 kl 11:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.