Michael Wysocki bronsskulptur

475956

MICHAEL WYSOCKI (född 1985): "Ptak", signerad och daterad MIC WYS 2010, numrerad 3/8, brons, höjd 31,5 cm, längd 37 cm

Konst, Skulpturer

Michael Wysocki bronsskulptur

Budhistorik (24 bud)
3397670
7 000
3397668
6 800
3397628
6 600
3397667
6 400
3397628
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.