Claes Caspersson olja

475949

CLAES CASPERSSON (född 1953): Blomsterstilleben i fönster, signerad Claes Caspersson, olja på duk, ca 35x27 cm

Fack 11

Claes Caspersson olja

Budhistorik (5 bud)
3397044
600
3397022
550
3395970
500
3395560
3391055

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.