Coca Cola maskin

475842

COCA COLA MASKIN, troligen 1960-talets senare del, producerad i Italien, höjd ca 164, 79x58 cm

slitage

Ändringar/tillägg
nyckel finns att hämta i Utlämningen

Nautica/Technica, Diverse

Rum 1

Coca Cola maskin

Budhistorik (8 bud)
3396857
3396856
3 800
3396496
3396473
2 600
3396303
2 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.