Design Carl Fagerlund Orrefors

475801

CARL FAGERLUND, bordslampa, Orrefors, signerad RD 1503 samt etikettmärkt, höjd ca 56 cm

slitage

Belysning, Bordslampor, Design

Rum 7

Budhistorik (5 bud)
3396895
500
3396754
450
3396894
3396754
3396069

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.