Skåp industri

475439

KLÄDSKÅP, industridesign, 1940/50-tal, lackerad plåt, 3 dörrar med bakomvarande klädhängare, höjd ca 200, 155x50 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Skåp industri

Budhistorik (5 bud)
3398557
3403564
3398557
3398555
3396778

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.