Klädskåp industri

475438

KLÄDSKÅP, industridesign, 1940/50-tal, lackerad plåt, 3 dörrar med bakomvarande klädhängare, höjd ca 200, 107x50 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Klädskåp industri

Budhistorik (2 bud)

3406136
500
3397672

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.