Klädskåp industri

475437

KLÄDSKÅP, industridesign, 1940/50-tal, lackerad plåt, 3 dörrar med bakomvarande klädhängare, höjd ca 200, 107x50 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Klädskåp industri

Budhistorik (6 bud)
3394369
3394368
750
3391735
700
3391733
3390465

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.