Pall Danmark

475368

PALL, Danmark, 1960-tal, betsade ben, triangulär sits, klädsel i Josef Franks "Catleys" komponerat under 1930-talets mitt, höjd ca 40 cm

Möbler, Stolar

Rum 4

Pall Danmark

Budhistorik (6 bud)
3413727
3412569
3411125
950
3410141
900
3410140
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer