Carl Fredrik Reuterswärd komposition

475241

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad Reutersvärd 171/200, färglitografi, 74x53 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (1 bud)

3432487
2017-08-26 21:30:44

2017-08-30 kl 15:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.