Arnold Lindblom oljemålning

475207

ARNOLD LINDBLOM (född 1930), kustmotiv, signerad A Lindblom, olja på duk, ca 25x35 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Arnold Lindblom oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3438733
3432013
3429157

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.