Johannes Olsson Trianglar

475155

JOHANNES OLSSON (född 1945): Trianglar, signerad och numrerad Johannes O 15/170, litografi med applikationer, 85x58 cm

Tavelvagn 32

Johannes Olsson Trianglar

Budhistorik (1 bud)

3397634
2017-08-01 20:48:08

2017-08-01 kl 20:51
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.