Cajsa Homstrand oljemålning

474735

CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): "Rit och teknik", osignerad, olja på duk, 160x160 cm

Smärre tryckskada

Rum 7

Cajsa Homstrand oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3409838
8 000
3409837
7 000
3409835
5 000
3406393
600

Slutpris SEK:
8 000
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer