Stolar England

474456

STOLAR, 5 st, 18/1900-tal, England, fanérade i mahogny, delvis skulpterad dekor, stoppade sitsar i randig klädsel, höjd ca 105, sitthöjd 47 cm

Ytskador, fläckar, senare klädsel

Möbler, Stolar

Rum 22

Stolar England

Budhistorik (4 bud)

3415086
3415085
3415084
3412191

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.