Anders Zorn etsning

474455

ANDERS ZORN (1860-1920): "Vicke", signerad Zorn, signerad och daterad Zorn 1918, etsning, ca 19,8x29,7 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 166

Gulnad, ej examinerad ur ram

Tavelvagn 2

Anders Zorn etsning

Budhistorik (13 bud)
3418385
1 800
3416673
1 700
3416672
1 600
3416671
3414779

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.