Anders Zorn etsning

Föregående | Översikt | Nästa

474454

ANDERS ZORN (1860-1920): "Kajuta", 1917, signerad Zorn, etsning, ca 29,8x19,8 cm
LITTERATUR: Asplund 279, Hjert & Hjert 284, ZG 279

Gulnad, fuktfläck, ej examinerad ur ram

Kundcenter

474454 - Anders Zorn etsning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Anders Zorn etsning

Budhistorik (4 bud)

3410486
8 000
3410485
7 200
3410484
5 000
3409983

1 dag kvar
Avslutas: 2017-08-18 kl 21:06
AKTUELLT BUD SEK:
8 000
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer