Anders Zorn etsning

474454

ANDERS ZORN (1860-1920): "Kajuta", 1917, signerad Zorn, etsning, ca 29,8x19,8 cm
LITTERATUR: Asplund 279, Hjert & Hjert 284, ZG 279

Gulnad, fuktfläck, ej examinerad ur ram

Kundcenter

Anders Zorn etsning

Budhistorik (4 bud)

3410486
8 000
3410485
7 200
3410484
5 000
3409983

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.