Kolbehållare 1800-talets andra hälft

474453

KOLBEHÅLLARE, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt, insats och genombrutet lock i mässing, höjd ca 40, diameter 56 cm

Bruksslitage, smärre skador

Diverse

Rum 20

Budhistorik (4 bud)

3415238
850
3414081
3414080
600
3409976

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.