Kolbehållare 1800-talets andra hälft

474453

KOLBEHÅLLARE, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt, insats och genombrutet lock i mässing, höjd ca 40, diameter 56 cm

Bruksslitage, smärre skador

Diverse

Rum 20

Budhistorik (4 bud)

3415238
850
3414081
3414080
600
3409976

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer