Brickbord 1800-talets andra hälft

474452

BRICKBORD, 1800-talets andra hälft, ek, bronserade metallhandtag, höjd ca 77, 86x54 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Budhistorik (2 bud)

3418937
3417990

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.