Peter Weiss, Kalaset

474180

PETER WEISS
1916-1982
Kalaset
Signerad och daterad Weiss -46. Blandteknik på papper, 39 x 55 cm.

Fack 6

Peter Weiss, Kalaset

Budhistorik (3 bud)

3402641
11 000
3394901
5 200
3393137
5 000

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.