Wilhelm Holter oljemålning

473436

WILHELM HOLTER (1842-1916), uppställning, signerad Holter -92, olja på duk, ca 35x51 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Wilhelm Holter oljemålning

Budhistorik (45 bud)
3415663
10 000
3415666
9 800
3415663
9 000
3415664
9 000
3415663
8 800

Slutpris SEK:
10 000
1 009 EUR, 1 198 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.