Wilhelm Holter oljemålning

473436

WILHELM HOLTER (1842-1916), uppställning, signerad Holter -92, olja på duk, ca 35x51 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Wilhelm Holter oljemålning

Budhistorik (45 bud)
3415663
10 000
3415666
9 800
3415663
9 000
3415664
9 000
3415663
8 800

Slutpris SEK:
10 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer