Raymond Weil Tango herrarmbandsur

473402

RAYMOND WEIL, armbandsur, Tango, gulddoulé/stål, 1990-tal, quartz, datum, refnr. 5500, boettnr. Z 314318, originallänk, viklås, diameter 35 mm

Går vid inskrivningstilläfllet, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Extra länkbit medföljer

Klockor/Ur, Fashion

Budhistorik (12 bud)
3417260
2 400
3417004
3416749
3416746
3416743

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.