Rune Jansson blandteknik

472977

RUNE JANSSON (1918-2014): Komposition, signerad och daterad Rune Jansson -58, blandteknik, ca 11x15,5 cm

Fack 17

Rune Jansson blandteknik

Budhistorik (2 bud)

3432439
500
3432437

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.