bordslampa

472948

BORDSLAMPA, 1900-tal, förgylld brons, höjd ca 66 cm

Belysning, Bordslampor

Geijersgatan 14, Göteborg

bordslampa

Budhistorik (10 bud)
3403235
3394535
950
3402706
950
3394535
750
3402703
700

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.