Fat Famille rose

472936

FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, emaljfärger, diameter ca 40 cm

slitage, lagning, spricka

Orientaliskt, Porslin

Fat Famille rose

Budhistorik (3 bud)

3405993
3398895
3397203

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.