Roland Svensson Gillöga

472842

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (4), Gillöga, 1 signerad och daterad Roland S 43, provtryck, färglitografier, bladmått ca 25x32,5 cm, bildmått 10x17 cm;

Läs mer

Oramade, fläckar/skador

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Monter 32

Roland Svensson Gillöga

Budhistorik (2 bud)

3404941
3382334

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer