Roland Svensson Gillöga

472842

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (4), Gillöga, 1 signerad och daterad Roland S 43, provtryck, färglitografier, bladmått ca 25x32,5 cm, bildmått 10x17 cm;

Läs mer

Oramade, fläckar/skador

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Monter 32

Roland Svensson Gillöga

Budhistorik (2 bud)

3404941
3382334

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.