Pål Svensson skulptur

472808

PÅL SVENSSON (född 1950): Vriden obelisk i granit, signerad och daterad Pål Svensson -97, numrerad 1/1, höjd 50 cm

Nagg

Konst, Skulpturer

Monter 24

Pål Svensson skulptur

Budhistorik (39 bud)
3421250
6 200
3421247
6 000
3421249
5 800
3421247
5 600
3421246
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.