Damarbetsbord sengustavianskt

472807

DAMARBETSBORD, sengustavianskt, 1800-talets början, fanerad med mahogny, intarsiadekor på skiva av korslagda pilar, båge och koger, höjd ca 77, 75x53 cm, nyckel finns

Slitage, fanerlagningar, blekt

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Damarbetsbord sengustavianskt

Budhistorik (35 bud)
3421371
3 800
3421645
3 600
3421371
3 400
3421643
3 200
3421371

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.