Sideboard England 1800-tal

472805

SIDEBOARD, England, 1800-tal, fanerad med mahogny, skuren dekor, beslag i mässing, höjd ca 87, 168x80 cm, nyckel finns

Slitage, något lösa ben, repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Sideboard England 1800-tal

Budhistorik (38 bud)
3421327
7 200
3421326
7 000
3421322
6 800
3421324
6 800
3421322
6 600

Slutpris SEK:
7 200
654 EUR, 702 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.