Tommy Östmar olja

Föregående | Översikt | Nästa

472804

TOMMY ÖSTMAR (1934-2007): Kruka och kastrull, signerad Tommy Östmar, olja på duk, 64x88 cm

472804 - Tommy Östmar olja
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Tommy Östmar olja

Budhistorik (6 bud)
3416163
5 800
3416162
5 600
3414028
5 200
3412579
5 000
3411438
4 200

2 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-19 kl 20:21
AKTUELLT BUD SEK:
5 800
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer