Tommy Östmar olja

472804

TOMMY ÖSTMAR (1934-2007): Kruka och kastrull, signerad Tommy Östmar, olja på duk, 64x88 cm

Tommy Östmar olja

Budhistorik (7 bud)
3421663
8 000
3416163
5 800
3416162
5 600
3414028
5 200
3412579
5 000

Slutpris SEK:
8 000
807 EUR, 958 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.