Luis Feito Lopez litografi

472803

LUIS FEITO LOPEZ (Spanien, född 1929): Utan titel, signerad Feito, litografi, 50x65 cm

Proveniens: Galeria Egram, Madrid, 1970

Fack 33

Luis Feito Lopez litografi
Budhistorik (9 bud)
3412530
700
3412383
650
3411132
600
3412382
550
3411132
500

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.