Luis Feito Lopez litografi

472803

LUIS FEITO LOPEZ (Spanien, född 1929): Utan titel, signerad Feito, litografi, 50x65 cm

Proveniens: Galeria Egram, Madrid, 1970

Fack 33

Luis Feito Lopez litografi
Budhistorik (9 bud)
3412530
700
3412383
650
3411132
600
3412382
550
3411132
500

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer