Roland Svensson Lilla Nassa

Föregående | Översikt | Nästa

472738

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "L.Nassa" - Utomskärsmotiv från Lilla Nassa, signerad och daterad 44, pastell, ca 29x40 cm;

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Nautica/Technica

Rum 1

472738 - Roland Svensson Lilla Nassa
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Lilla Nassa

Budhistorik (3 bud)

3371130
5 400
3370728
5 200
3365904
4 600

17 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-07 kl 21:57
AKTUELLT BUD SEK:
5 400
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer