Roland Svensson Lilla Nassa

472738

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "L.Nassa" - Utomskärsmotiv från Lilla Nassa, signerad och daterad 44, pastell, ca 29x40 cm;

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Lilla Nassa

Budhistorik (21 bud)
3404837
13 500
3404600
13 000
3404600
12 000
3396393
11 500
3404599
11 000

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.