Roland Svensson Stora Nassa akvarell

472729

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stora Nassa", signerad roland S, akvarell, ca 39x31 cm;

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (11 bud)
3405286
3405157
1 900
3405157
1 300
3396869
3375528

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.