Madeleine Pyk

472508

MADELEINE PYK, "Trio", signerad M Pyk, numrerad 170/275, färglitografi, bildmått 40,5 x 40,5 cm

Madeleine Pyk
Budhistorik (6 bud)
3407740
2 400
3407709
3403972
3402087
3401485

Slutpris SEK:
2 400
218 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.