M Pyk

472507

MADELENE PYK (född 1934), Brasserie Salya, signerad och numrerad 168/275, färglitografi, bildmått 40,5x40,5 cm

M Pyk
Budhistorik (4 bud)

3403947
3403945
3403770
3397873

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.