Fransk skola 1800-tal olja

472484

FRANSK SKOLA (1800-tal): Landskap med vattendrag, otydligt signerad C G Dumont, olja på duk, 38x56 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Fransk skola 1800-tal olja

Budhistorik (12 bud)
3435503
3435500
1 900
3435485
1 800
3435485
1 700
3435484
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer