Fransk skola 1800-tal olja

472484

FRANSK SKOLA (1800-tal): Landskap med vattendrag, otydligt signerad C G Dumont, olja på duk, 38x56 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Fransk skola 1800-tal olja

Budhistorik (12 bud)
3435503
3435500
1 900
3435485
1 800
3435485
1 700
3435484
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.