Bord intarsiadekor

472430

MJÖLBY INTARSIA, sannolikt, bord, 1930/40-tal, björk med intarsiadekor av skepp, båtar och figurer, höjd 70, diameter 85 cm

Fanérskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Bord intarsiadekor

Budhistorik (2 bud)

3409760
700
3401673

Slutpris SEK:
700
64 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.