Roland Svensson Skärgård

472289

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (5) Skärgårdsmotiv samt figurkomposition, signerad roland S, färglitografi, ca 11x9,5-23x17 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Monter 32

Roland Svensson Skärgård
Budhistorik (10 bud)
3405313
3381464
3373984
3381463
950
3373984
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.