Roland Svensson Sjöbodar

472288

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (6) Sjöbodar, Arbetsliv, signerade roland S, litografier, delvis numrerade samt provtryck, varierande mått;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Monter 32

Roland Svensson Sjöbodar
Budhistorik (10 bud)
3401579
3405324
1 900
3401579
1 800
3405322
1 700
3401579
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.