Roland Svensson Skärgård

472287

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (4) Skärgårdsmotiv, signerad roland S, litografi, ca 9x10,5-14x17 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Monter 32

Roland Svensson Skärgård
Budhistorik (16 bud)
3405217
3405259
3405217
3405257
3405217
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.